Forum www.portalfm.net.pl Strona Główna www.portalfm.net.pl
wsparcie i pomoc dzieciom chorym oraz zyjacych w ubóstwie ich opiekunom


Poczta " Dzieci - Dzieciom "

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.portalfm.net.pl Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Joanna Balcerska
AdministratorDołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 75
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Płock
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Wto 0:22, 10 Wrz 2013    Temat postu: Poczta " Dzieci - Dzieciom " Back to top

[link widoczny dla zalogowanych]

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Joanna Balcerska
AdministratorDołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 75
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Płock
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Sob 22:49, 14 Wrz 2013    Temat postu: Back to top

Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ kiełkowała” w naszych planach już bardzo dawno , szukaliśmy tej chwili kiedy powiemy tak , jesteśmy gotowi, ta chwila nastąpiła podczas tegorocznego pobytu w Gdańsku 29 czerwca 2013 , wspieraliśmy na zajęciach z dziećmi kierownika oddziału fundacji w Gdańsku panią Monikę Szczypacką . Dlaczego taki pomysł ? Fundacja współpracuje z placówkami oświatowymi i dzieci z tych placówek bardzo chętnie przekazują własnoręcznie zrobione kartki dla innych dzieci , Naszym zamiarem jest właśnie w taki sposób podarować chorym dzieciom……??, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. W profilach dzieci znajdą się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać.
Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.O nas
Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ - Pomysłodawca pan Piotr Nosarzewski , prezes i założyciel Fundacji „ Portal Fm – Pomagamy Dzieciom „ .
Nad ta akcją czuwać będzie kilka osób , prezes fundacji Piotr Nosarzewski , wiceprezes ds. organizacyjnych pani Beata Kowalska oraz kierownik oddziału fundacji w Gdańsku , pani Monika Szczypacka, która to bezpośrednio będzie administrowac tą akcję oraz przez wolontariuszy ale dzieciom będzie pomagać tysiące osób i to oni są najważniejsi.

Regulamin Poczty „ Dzieci – Dzieciom „

§ 1. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa zasady na jakich użytkownicy mogą korzystać ze strony/forum/fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ prowadzonej przez Fundację „ Portal Fm – Pomagamy Dzieciom zwaną dalej „Fundacją” z siedzibą w Płocku (ul. Walecznych 4 lok 11, 09-410 Płock , z siedzibą Fundacji ul. Dojazd 13 Płock), wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000429891
, posiadającą NIP 7743213412
i Regon 146268270
.
2. Dostęp do informacji zawartych na stronie/forum/fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ oraz korzystanie z jej funkcjonalności nie podlega żadnym opłatom.

3. Fundacja jest administratorem danych osobowych użytkowników i przetwarza je zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
4. Użytkownik posiada dostęp do swoich danych oraz ma możliwość ich poprawiania.
5. Każdy użytkownik może sam usunąć swoje profil i wszystkie związane z nim dane oprócz treści dodanych komentarzy. Usunięte dane z konta nie są przez Fundacje przechowywane i nie można ich później odzyskać.
6. Fundacja może zdecydować o usunięciu konta użytkownika w przypadku nie logowania się na stronie/forum/fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ przez ponad 365 dni. Przed usunięciem konta Fundacja powiadamia e-mailem/priv użytkownika o możliwości usunięcia jego konta w przypadku braku dalszej aktywności.
§ 3. Zasady korzystania ze strony/grupy Poczta „ Dzieci – Dzieciom „
1. Wszystkie działania podejmowane przez Internautów na stronie/ forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego oraz dobrymi obyczajami.
2. Internauta ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania oraz za treści jakie publikuje na stronie/forum/ grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „
3. Treści tworzone przez Internautów nie mogą mieć charakteru reklamowego oraz naruszać obowiązujących przepisów prawa. W szczególności nie mogą zawierać:
 a. wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych,
 b. wypowiedzi naruszających zasady dobrego wychowania i netykiety,
 c. treści propagujących przemoc bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii
 d. treści naruszających dobra osobiste lub prawa autorskie osób trzecich;
4. Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ ma na celu wspieranie chorych dzieci . Z tego powodu komentarze nie związane z ideą akcji lub komentarze o szeroko pojętym niestosownym charakterze mogą być przez Fundację usuwane – również na wniosek samych rodziców dzieci.
5. Strona/forum/ grupa fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ jest miejscem do dyskusji: publikowanie , linków do innych stron oraz komentarzy o takiej samej treści może powodować ich usunięcie przez Fundację.
6. Każdy Internauta może przeglądać stronę forum//grupę fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ oraz pozostawiać na niej komentarze. Aby pozostawić komentarz należy podać swój adres e-mail. Fundacja nie przekazuje adresów e-mail zarejestrowanych oraz nie zarejestrowanych użytkowników osobom trzecim. Fundacja może natomiast użyć adresów e-mail Internautów w celu nawiązania kontaktu.
7. Każdy pierwszy komentarz (w niektórych przypadkach także kolejne) zarejestrowanych lub nie zarejestrowanych/nie zalogowanych użytkowników trafia do moderacji i pojawia się na stronie po akceptacji moderatora. Fundacja nie wyznacza ram czasowych, w których komentarz zostanie opublikowany. Fundacja nie odpowiada za komentarze, które nie pojawiły się na stronie z przyczyn od niej niezależnych jak np. problemy techniczne lub złe funkcjonowanie filtra antyspamowego.
8. Fundacja może publikować komentarze i wypowiedzi użytkowników w całości lub w fragmentach na innych stronach, którymi zarządza, jak i również na portalach społecznościowych,informacyjnych ( media) z których korzysta.
9. Użytkownik zamieszcza zdjęcia wyłącznie na swoją odpowiedzialność Zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie jego własnego wizerunku, zamieszczonego przez niego na stronie Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ W przypadku zdjęcia, które przedstawia inną osobę w sposób umożliwiający jej rozpoznanie, użytkownik powinien otrzymać zgodę takiej osoby na rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie jej wizerunku.
§ 4. Dodawanie relacji z akcji pisania listów oraz relacji ze spotkań z użytkownikami strony/grupy Poczta „ Dzieci – Dzieciom „
1. Internauta, który wysyła Fundacji poprzez formularz lub adres e-mailowy relację i zdjęcia z akcji pisania listów lub ze spotkań z innymi użytkownikami do działu „Relacje ” potwierdza tym samym, że posiada wszelkie stosowne prawa do tych materiałów i zgadza się na ich publikację na stronie fundacji portalfm.net.pl oraz na stronie/forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „
2. Fundacja zastrzega sobie prawo do drobnych poprawek w tekście nadesłanej relacji (poprawki stylistyczne, ortograficzne i interpunkcyjne) oraz skracania treści relacji z zachowaniem jej sensu.
3. Fundacja zastrzega sobie prawo do nie publikowania wszystkich zdjęć w relacji oraz ich edycji, takiej jak zmniejszanie zdjęć, przycinanie, korekcja kolorów i oświetlenia lub ostrości w przypadku niewyraźnych zdjęć.
4. Fundacja nie wyznacza ram czasowych, w których relacja zostanie opublikowana.
5. Fundacja zastrzega sobie prawo do nie publikowania relacji, które związane są – lub nawiązują – do szeroko pojętej polityki, religii lub reklamy.
6. Fundacja może publikować relacje i związane z nimi zdjęcia w całości lub fragmentach na innych stronach, którymi zarządza, jak i również na portalach społecznościowych, z których korzysta.
§ 5. Rola administratora portalfm.net.pl oraz na stronie/forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „

1. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za działania Internautów na stronie portalfm.net.pl oraz na stronie/forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „
2. Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane, o ile nie wie o bezprawnym charakterze tych danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.
3. W uzasadnionych przypadkach Fundacja może usunąć lub w odpowiedni sposób zredagować treści umieszczane przez Internautów, w szczególności jeżeli ich zamieszczenie na stronie portalfm.net.pl oraz na stronie/forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ narusza postanowienia niniejszego regulaminu.
4. Fundacja może uniemożliwić Internaucie trwałe lub czasowe zalogowanie się i korzystanie ze strony portalfm.net.pl oraz na stronie/forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ , jeżeli narusza postanowienia niniejszego regulaminu. W uzasadnionych przypadkach Fundacja może usunąć konto takiego użytkownika.
5. Fundacja zastrzega sobie możliwość czasowego wstrzymania pracy strony portalfm.net.pl oraz na stronie/forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ ze względów technicznych lub przyczyn niezależnych od Fundacji.
§ 6. Postanowienia końcowe
1. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 01 września 2013 roku .
2. Niniejszy regulamin może być zmieniony w każdym czasie. Zmiana wchodzi w życie w terminie wskazanym przez Fundację, który nie może być krótszy niż siedem dni od momentu udostępnienia na stronie portalfm.net.pl oraz na stronie/forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ zmienionego regulaminu. Informacja o zmianie regulaminu wraz z datą jego wejścia w życie pojawi się na samym dole strony portalfm.net.pl oraz na stronie/forum/grupie fc Poczta „ Dzieci – Dzieciom „ Dalsze korzystanie ze strony po wprowadzeniu zmian oznacza pełną akceptację regulaminu.


Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Joanna Balcerska
AdministratorDołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 75
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Płock
Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Sob 22:50, 14 Wrz 2013    Temat postu: Back to top

Bardzo prosimy o informacje od opiekunów/rodziców dzieci , które Waszym zdaniem chciałyby otrzymać kartki od rówieśników.

Post został pochwalony 0 razy
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.portalfm.net.pl Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach